Kaip ieškoti tiekėjų savo el. parduotuvei?

Kaip ieškoti tiekėjų savo el. parduotuvei?

Norite pradėti el. prekyba? Bet nežinote nuo ko pradėti ieškoti ką parduosite, o ir iš kur gausite savo produkciją kuria džiuginsite savo klientus. Tai tikrai nėra paprasta užduotis įpač tiems kurie dar tik pradeda savo pirmąjį verslą internete.

Pirmiausia reikėtų nuspręsti kokiu būdu norite pradėti prekiauti. Dropshipping principu ar standartiniu.
Dropshippingo principas gan populiarus ir naudojamas tikrai didžiosios dalies prekybininkų. Tai kai iš tiekėjų prekė tiesiai keliauja pas jūsų klientą. Paprastai tariant nereikia sandeliuoti prekių, jų užsipirkti taip sutaupote kaštus vietai ir užpirkimams.
Įprastinis būdas. Randate tiekėją, nuperkate iš jo didesnį kiekį prekių už geresnę kainą ir prekiaujate jomis.

Sekančiame etape nuspręskite kuo prekiausite ir išsitestuokite tokį produktą jį paėmus iš konkurentų. Taip žinosite ar produktas tikrai geras ir ar verta jį parduoti.

Tada laikas pradėti ieškoti tiekėjų iš kur imsite prekes ir jas parduosite. Apačioje pateiksime keletą internetinių portalų kuriuose galite susirasti produktus kuriais norite prekiauti už geras kainas.

* Allegro.pl (visos kategorijos) Lenkija
* Aliexpress.com (visos kategorijos) Kinija
* Alibaba.com (didmena visos kategorijos) Kinija
* Also.lt (IT sfera) Lietuva
* dropship.lt (rubais,batais ir aksesuarais) Lietuva
* lirosta.lt (didmenine prekyba autodalimis) Lietuva
* priedaimobiliems.lt (mob telefonų ir jų dalių tiekimas) Lietuva
* strefakierowcy.pl (autodalys ir t.t.) Lenkija
* hurtoils.pl (Auto alyva ir kt.) Lenkija
* ikonka.com.pl (Daug kategorijų) Lenkija

Ir tokių portalų yra tūkstančiai jums tiesiog reikėtų įsivesti norimą prekę ar jos kategoriją į google paiešką ir pradėti ieškoti pagal raktinius žodžius „wholesale” „supplier” ir panašiai taip tikrai atrasite ko jums reikia. Ieškokite net tų šalių kalbomis kaip pvz : lenkų, vokiečių kalbomis. Taip atrasite tiekėjų iš tų šalių.

Na, o jei neturite tam laiko ir norite gauti jau sukramtytą informaciją siūlome įsigyti mūsų tiekėjų sąrašą kurį ir patys mes naudojame savo el. parduotuvėse.

Panašus straipsniai