Klientai

Klientai

Esu patenkintas jau net 5 sukurtais projektais. Visada pataria, pasako kaip geriau ir efektyviau daryti, gal šiek tiek ir terminai kandžiojasi, bet galutiniai rezultatai kiekvieną kartą maloniai nustebina. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

Aurimas Poška
UAB "PALADIJA"
Klientai

Rekomenduoju Mindaugą, savo srities specialistas, kantriai padarantis darbą iki galo, puikiai girdi klientą ir atliepia jo poreikius, nuoširdus atsidavimas savo atliekamam darbui už adekvačią kainą! Malonu turėti reikalų!

Barbara Za
odonto.lt
Klientai

Kompetentingi ir atsakingi savo srities specialistai. Svetainių analizė, administravimas yra atliekamas kokybiškai ir greitai. Rekomenduojame.
.

Simas Lubauskas
UAB "STS CAPITAL"
Klientai

Kokybiškai suteikta paslauga, patikimas paslaugų teikėjas 🙂 Net ir po svetainės sukūrimo ir patalpinimo, iškilus klausimams, visuomet sulaukiu pagalbos 🙂 Ačiū!

Eglė Janulė
Janulė ir partneriai, advokatų kontora
Klientai

Esu dėkinga už 2 projektų suprogramavimą mūsų įmonei. Bei SEO reklamą kuri jau pradeda nešti pirmus rezultatus. Ypatingai ačiū už greitus atsakymus net nedarbo metu.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Dalia Kuzmickienė
UAB "EKBI"
Klientai

Norime nuoširdžiai pasidžiaugti UAB "BITHUB" sukurta el. parduotuve. Ši buvo sukurta itin profesionaliai – turinio valdymo sistema labai patogi, įdiegtos visos reikalingas funkcijos (ne tik bazinės, bet ir papildomos), el. parduotuvė dirba sklandžiai, užkrovimo greitis puikus. Jei prireikia kūrėjai visada padeda bet kokiais techniniais klausimais, o svarbiausia noriai, greitai ir kokybiškai. Visada sklandžiai ir maloniai komunikuoja, akimirksniu atsako į laiškus/skambučius. Taigi, gavome nepriekaištingą produktą, kuris labai palengvina darbą, sutaupo daug laiko (el. parduotuvė puikiai automatizuoja daug darbo), o svarbiausia – klientams suteikia sklandų, greitą, kokybišką apsipirkimą.

Justinas Babeckas
UAB "UGDA"