D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

Čia rasite į visus jūsų užduodamus klausimus atsakymus ar kitą informacija dėl projektų kūrimo ar pirkimo.

Internetinių projektų kūrimo srityje jau dirbame daugiau kaip 15 metų. Dirbome kaip laisvai samdomi specialistai, dabar susibūrėme į bendrą įmonę UAB "BitHub". Todėl galime pasiūlyti plataus mąstymo patirtį iš įvairių rinkodaros, programavimo įmonių suneštą po vienu stogu. 

Visada susidaro pirmas įspūdis, kad susikurti internetinę svetainę ar el. parduotuvę yra iš pradžių labai brangu ir geriau rinktis nuomą kuri sąlyginai tą minutę pigesnė. Bet tai nėra tiesa. Trumpoje perspektyvoje už nuomą  jūs sumokėsite mažiau negu už  individualų projektą, bet ilgoje perspektyvoje jūs permokėsite už nuomą. Plius nuomos svetainės yra labai ribotos ir norint kažką keisti reikalauja piniginių resursų, o iškart kuriantis jau gaunate visiškai pilnai išdirbtą projektą. 

Klausimas į kurį nėra vieno atsakymo kuris tiktų visiems. Kainas nustatome individualiai pagal projekto apimtį. Standartiškai internetinę svetainę sukurti jums kainuos nuo 1500 eurų, o el. parduotuvę nuo 2500 eurų. Bet kainos gali kisti. Tai visiškai priklauso nuo jūsų norimo projekto apimties. Todėl pirmiausia su klientų aptariame jo viziją ir tik tada įvertiname norimo projekto darbų laiką ir kainą.  

Visiems mūsų sukurtiems projektams yra taikoma 5 metų garantija. 

Visi mūsų nauji klientai gauna talpinimą nemokamai visus metus. Po to metų kaina yra 75+PVM eurų. 

Jei neturite žinių ir nežinote nuo ko pradėti galite tiesiog paskambinti mums +37061492330 arba parašyti info@bithub.lt ir mes pakonsultuosime ką ir kaip geriau daryti. 

Taip visiems savo projektams įdiegiame turinio valdymo sistemą (TVS) todėl lengvai galėsite keisti svetainės spalvą, tekstus, nuotraukas, produktus ir kitą reikšmingą informaciją. Turėsite galimybę keisti ir pačio internetinio projekto išvaizdą.

Taip visi mūsų projektai yra 100% pritaikyti mobiliesiems įrenginiams. 

Taip visos mūsų individualiai kurtos svetainės bei el. parduotuvės yra pilnai paruoštos SEO optimizacijai. Norint pilnai išnaudoti visas SEO galimybes galima užsakyti papildomą SEO paslaugą? Į kurią įeina Vidinis ir Išorinis SEO.