Privatumo politika

 1. ĮVADAS

Ši privatumo politika nurodo, kuo mes esame, mūsų tikslus renkantis ir tvarkant asmens duomenis, taip pat suteikia informaciją apie teises, kurias jūs, kaip Vartotojas, turite susijusios su jūsų asmens duomenimis, kurie mums pateikiami. Čia taip pat sužinosite, kaip su mumis susisiekti, jeigu turėtumėte klausimų ar poreikį dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo.

Pranešame, kad turime teisę bet kada atnaujinti ar keisti šią privatumo politiką dėl įvairių priežasčių.

 1. PAGRINDINIAI PRINCIPAI

Mes esame UAB „BITHUB”. Visą reikiamą kontaktinę informaciją bei mūsų buveinės adresą rasite šios privatumo politikos dokumento pabaigoje. Mes atsakome už jūsų asmens duomenų tvarkymą ir juos valdome pagal šioje politikoje išdėstytas taisykles.

Gali būti pateikiama papildoma informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą, susijusi su konkrečiais pasiūlymais, papildomose privatumo deklaracijose ar pranešimuose, kurie pateikiami asmens duomenų rinkimo metu.

UAB „BITHUB” tinklapiuose gali būti taikomos specifinės privatumo politikos su išsamiais aprašais apie tai, kaip šiuose tinklapiuose yra tvarkoma jūsų asmeninė informacija.

Jeigu asmens duomenų rinkimo metu pateikiamas pranešimas ar konkrečioje svetainėje ar pasiūlyme esanti privatumo deklaracija prieštarauja šiai privatumo politikai, tokia deklaracija ar pranešimas laikomas aukštesnės galios už šią politiką.

 1. RENKAMOS INFORMACIJOS TIPAI

Mes galime apdoroti jūsų asmens duomenis, jeigu jūs:

 • Esate UAB „BITHUB” klientas ar tiekėjas, arba svarstote galimybę tapti vienu iš jų;
 • Naudojatės mūsų teikiamais produktais ir/ar paslaugomis;
 • Dirbate pas tiekėją ar klientą, kuris naudojasi mūsų sukurtais produktais ir/ar paslaugomis;
 • Esate klientas ar darbuotojas pas klientą, kuriam norime pasiūlyti mūsų paslaugas ir/ar produktus;
 • Esate mūsų darbuotojas, subrangovas, arba domitės galimybe mums dirbti.
 1. KOKIŲ DUOMENŲ NEAPDOROJAME?

Mes principingai nesiekime ir nerenkame asmens duomenų iš asmenų, kurie yra jaunesni nei 13 metų, ir jiems tiesiogiai nesiūlome savo paslaugų. Jeigu sužinosime, kad asmuo, nepasiekęs 13 metų, pateikė mums savo asmens duomenis be tėvų arba globėjų sutikimo, nedelsdami imsimės reikiamų veiksmų, kad ši informacija būtų pašalinta iš mūsų sistemų.

UAB „BITHUB” ragina tėvus bei globėjus aktyviai dalyvauti vaikų naršymo internete procese. Jei manote, kad mums galėjo būti perduoti asmens duomenys iš asmenų, nepasiekusių jūsų jurisdikcijoje nustatyto sutikimo teikti duomenis amžiaus, prašome mus informuoti. Mes imsimės visų būtinų veiksmų, kad užtikrintume tokių duomenų šalinimą.

5. KOKIĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Mes gali tvarkyti asmens duomenis, kuriuos mums tiesiogiai pateikiate jūs arba trečiosios šalys. Tai apima, bet neapsiriboja:

 • Jūsų vardą;
 • Jūsų kontaktinę informaciją, įskaitant adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą su jumis arba jūsų darbdaviu susijusią kontaktinę informaciją;
 • Asmeninę informaciją, kurią suteikiate mums bendraujant telefonu, elektroniniu paštu, naudojantis mūsų svetaine, įskaitant registraciją naujienlaiškiams, užsakymams, dalyvavimui konkursuose, reklamose, apklausose, arba pranešant apie problemas ir kitą veiklą;
 • Informaciją apie jūsų sąveiką su UAB „BITHUB”, įskaitant produktų ir paslaugų, kurias teikiame jums ar jūsų darbdaviui, naudojimą;
 • Bet kokią asmeninę informaciją, reikalingą sudaryti ar įvykdyti susitarimą su jumis ar jūsų darbdaviu, įskaitant komercinę informaciją ir kredito istoriją;
 • Informaciją apie jūsų dalyvavimą renginiuose, įskaitant maitinimo pageidavimus ir kitus organizacinius poreikius;
 • Asmeninę informaciją, kurią pateikiate lankantis mūsų svetainėje, įskaitant techninę informaciją, kaip IP adresas, naršyklės tipas ir versija, operacinė sistema, puslapių peržiūros istorija ir kitą naršymo metu surinktą informaciją;
 • Jei pateikiate trečiųjų šalių duomenis, pvz., jų vardus, el. pašto adresus, garantuojate, kad turite teisę tai daryti, įskaitant rekomendacijų ar rinkodaros medžiagos siuntimą.

Trečiosios šalys gali atsisakyti gauti iš mūsų pranešimus pasinaudodamos atsisakymo nuoroda pranešime arba susisiekdamos su mumis tiesiogiai.

6. SLAPUKAI

Tam tikrais atvejais „UAB BITHUB“ ir partnerių trečiosios šalys gali automatiškai rinkti duomenis naudodamos naršyklės slapukus, žiniatinklio žurnalus, interneto švyturius ir kitas panašias programas bei priedus.

Ši informacija naudojama analizuoti, pagerinti mūsų svetainės patogumą ir efektyvumą bei padėti mums pateikti jums aktualią ir įdomią medžiagą bei pasiūlymus.

Papildoma informacija apie tai pateikiama mūsų slapukų politikoje.

7. KONTAKTAI

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, galite susisiekti su mumis:

info@bithub.lt
arba
atvykti : Punsko g. 134, LT-62440 Alytaus r.